Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje
Antoina de Saint-Exupéry

Magdalena Hoda-Kloc

- magister psychologii, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. W psychoterapii kształcenie podjęłam w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, gdzie ukończyłam 4-letnie Studium Psychoterapii. Aktualnie uczestniczę w szkoleniu zaawansowanym PROFI, przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty.

Nieustannie rozwijam swoje umiejętności i kwalifikacje psychoterapeutyczne biorąc udział w szkoleniach specjalistycznych, m.in.:

- diagnoza kliniczna DSM-V,

- psychoterapia zburzeń lękowych,

- psychoterapia zaburzeń depresyjnych,

- praca z ciałem w zdrowieniu i osobistej przemianie - psychosomatoterapia z elementami psychoneuroimmunologii,

- praca z ciałem w zdrowieniu i osobistej przemianie - psychosomatoterapia z elementami psychoneuroimmunologii- kurs zaawansowany

Dotychczas doświadczenia zawodowe zdobywałam w poradni psychologiczno-pedagogicznej, pracując w licznych projektach (przeznaczonych dla uczniów w różnym wieku, np. z zakresu profilaktyki, kulturoterapii, dla bezrobotnych - wsparcie, aktywizacja zawodowa) oraz w obszarze pomocy społecznej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i Systemowej. Pracuję pod superwizją certyfikowanych psychoterapeutów przy Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej MKN w Krakowie oraz pod superwizją koleżeńską zespołu psychoterapeutów Zamojskiego Ośrodka Psychoterapii Integratywnej.

Kontakt:

tel. 535 206 059